srecni brojevi

Odgovori Odgovori strana  <12
Autor
  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije za temu Opcije za temu
strelac1960 Otvori meni
Predsednik Presedništva
Predsednik Presedništva
Sličica
MaxKopljanik

Član od:: 18.Maj.2005
Status: Nije na forumu
  Citat strelac1960 Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 08:47
Dugin spektar ima sedam boja, u muzici postoji 7 nota, u nedelji ima sedam dana, u Starom veku bilo je 7 svetskih cuda, zna se za 7 grckih mudraca, Rim vecni grad, sagradjen je na 7 brezuljaka. Bog je stvorio svet za 6 dana a sedmi se odmarao. Biblija je puna primera o znacaju broja 7. Tu se pominju 7 debelih i 7 mrsavih krava, 7 sakramenata, 7 smrtnih grehova, 7 pecata na knjizi proroka itd.
I u religijama ostalih naroda koji su ziveli udaljeni jedni od drugih, i u razlicitim vremenima, pojam verovanja u tajnu broja 7 bio je vrlo rasprostranjen.
nisam lep nisam zgodan al sam neophodan
www.scnetsrbija.com/zoranmilenkovic

Vrati se na vrh
Lutalica Otvori meni
Član Starije Ekipe
Član Starije Ekipe

Član od:: 24.Januar.2005
  Citat Lutalica Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 11:23

Do sada sam skupila 7 kombinacija (reine tvoju ne mogu da uzmem jer ima samo 5 brojeva a 3, 7,9, je vec neko drugi predlozio)

Ako mi se jos niko ne javi za sat vremena idem da uplatim samo za ove brojeve!!

Cujemo se!!!

Vrati se na vrh
NLO g Otvori meni
Član Mlađe Ekipe
Član Mlađe Ekipe
Sličica
Neindentifikovani Leteci Clan

Član od:: 26.Februar.2005
  Citat NLO g Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 11:39

Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
Ha - ha - ha - haaaaa...

Seven downward slopes
Seven bloodied hopes
Seven are your burning fires
Seven your desires...

Is death another birthday?
A way to kiss your dreams goodbye?
Do the undead live within us?
And look through our eyes?
Vrati se na vrh
Howler Otvori meni
Legenda
Legenda
Sličica
Lupus in fabula

Član od:: 28.Februar.2004
  Citat Howler Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 11:42

Koliko jos treba?

06 15 28 33 40 51

04 19 22 38 41 45

02 28 35 37 46 50

Dovoljno? Ako je previse, izbaci  Imam puno povjerenje u tebe. Pa zemljaci smo, a samo probaj da zeznes moderatora  

Vrati se na vrh
Howler Otvori meni
Legenda
Legenda
Sličica
Lupus in fabula

Citat Howler Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 11:45
Originalni autor: NLO g

Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
Ha - ha - ha - haaaaa...

Seven downward slopes
Seven bloodied hopes
Seven are your burning fires
Seven your desires...

Seventh son of a seventh son

Smatralo se da sedmi sin sedmog sina ima magicne moci.

Vrati se na vrh
Howler Otvori meni
Legenda
Legenda
Sličica
Lupus in fabula

Citat Howler Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 11:47
A cini mi se i da su sazvjezdja veliki i mali medvjed skup od po sedam zvijezda

Vrati se na vrh
strelac1960 Otvori meni
Predsednik Presedništva
Predsednik Presedništva
Sličica
MaxKopljanik

Citat strelac1960 Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 12:15
Sta je to srecni broj?
To je broj u kome se krije nas uspeh, nasa velika i mala sreca. To je datum kada smo doziveli nesto lepo i prijatno. To je redni broj pod kojim polazemo neki ispit. To su cifre sudskog poziva. To je datum naseg rodjenja. To je zbir cifara godine u kojoj smo rodjeni. To je broj slova mesta u kome smo rodjeni ili u koje odlazimo da zivimo i radimo.
Srecni broj nasega zivota je oko nas samo ga treba otkriti.

Vrati se na vrh
Lutalica Otvori meni
Član Starije Ekipe
Član Starije Ekipe

Citat Lutalica Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 18:10

Provela sam sat vremena da ubacim ovu sliku koji sam skanirala i vidi na sta lici!?

Kako god da je smanjim veca od 100KB i na kraju ispala pravo malecka!! Ako neko zeli da vidi detaljnije javite mi se an PM, pa cu pokusati da vam posaljem preko majla da vidite da je original jer se ovde cak ni datum ne vidi!!!

Vrati se na vrh
Lutalica Otvori meni
Član Starije Ekipe
Član Starije Ekipe

Citat Lutalica Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 21:42

Kao sto vidite uplatila sam za sve predlozene brojeve koje ste mi preporucili. Za par minuta bit ce izvlacanje, pa da vidim koliko imamo srece!!!!

Vrati se na vrh
Lutalica Otvori meni
Član Starije Ekipe
Član Starije Ekipe

Citat Lutalica Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 22:37

Dragi moji "moment of truth" je stigao:

Wednesday, January 25, 2006

LOTTO
8-12-16-23-38-41
January 25, 2006
MEGA BALL
3-4-10-39
Mega Ball
January 24, 2006
FANTASY 5
3-9-16-29-32
January 25, 2006
PLAY 4
5-2-9-1
January 25, 2006
CASH 3
6-3-4
January 25, 2006

FLORIDA LOTTO JACKPOT
Estimated
$6 Million
Saturday, January 28, 2006

MEGA MONEY JACKPOT
Estimated
Friday, January 27, 2006

I, mi nismo nista dobili!!! Nismo imali ni tri broja pogodjena u jednom redu,

mozda ce mo imati vise srece drugi puta,jer nije bilo dobitnika i jackpot je narastao na 6 miliona!

sorry...

Vrati se na vrh
Lutalica Otvori meni
Član Starije Ekipe
Član Starije Ekipe

Citat Lutalica Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 22:39

evo pogledajte sami...

http://www.flalottery.com/

Vrati se na vrh
Nini Otvori meni
Govornik
Govornik
Sličica

Član od:: 04.Decembar.2005
  Citat Nini Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Januar.2006 u 22:47
Moji su brojevi svi srecni i nasmejani
akuna matata!
Vrati se na vrh
stewen Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 15.Mart.2005
  Citat stewen Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 26.Januar.2006 u 03:20
Bas me cudi da moja kombinacija nije dobila! Inace, svaki put upali!
Vrati se na vrh
Mauricije Otvori meni
Admin
Admin
Sličica
Admin

Član od:: 28.Januar.2004
  Citat Mauricije Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 26.Januar.2006 u 10:02

Originalni autor: strelac1960

Dugin spektar ima sedam boja, u muzici postoji 7 nota, u nedelji ima sedam dana, u Starom veku bilo je 7 svetskih cuda, zna se za 7 grckih mudraca, Rim vecni grad, sagradjen je na 7 brezuljaka. Bog je stvorio svet za 6 dana a sedmi se odmarao. Biblija je puna primera o znacaju broja 7. Tu se pominju 7 debelih i 7 mrsavih krava, 7 sakramenata, 7 smrtnih grehova, 7 pecata na knjizi proroka itd.
I u religijama ostalih naroda koji su ziveli udaljeni jedni od drugih, i u razlicitim vremenima, pojam verovanja u tajnu broja 7 bio je vrlo rasprostranjen.

Gresis Strelac, broj 1. ima najvecu moc. Svi se trude da u svemu budu numero UNO!

SAlim se naravno, svidja mi se ova tema. Moj neki srecni , zivotno broj je 6. Zasto...pa iz mnogo razloga ...

Numerologija predstavlja nauku o brojevima na osnovu kojih je moguæe odrediti karakter odreðene osobe, ukazuje na važne ciljeve koje osoba želi da ostvari u životu, zatim, pruža uvid u sposobnosti, afinitete ili osobine koje liènost poseduje u vidu njenih osnovnih vrlina ili mana.

Poznato je da se numerologija od davnina tretira i kao svojevrsna veština, tj. analitièka metoda korišæenja brojeva prilikom predviðanja važnih životnih dogaðaja.

Mnogi ljudi su fascinirani znaèenjem brojeva i njihovim numerološkim tumaèenjem. Vremenom se formiralo nekoliko teorija ili metoda pomoæu kojih je moguæe izraèunati svoj broj roðenja, zatim lièni broj ili sreæan broj itd.

Najèešæe se koristi kao najpouzdaniji i najpopularniji "Pitagorin metod" koji "donosi uvid u istinu". Meðutim, razlièiti numerolozi imaju svoje omiljene teorije i koriste razne modele prilikom izraèunavanja znaèajnih brojeva; poznate metode su npr. "Master brojevi", "Karmièki brojevi" i slièno.

Numerologija je jedna od najstarijih nauka; veruje se da njeni poèeci datiraju još iz doba kulture starog Egipta, Grèke, Kine i Indije.

Pitagora, poznati grèki matematièar, (569-470 prije nove ere) po mišljenju mnogih nauènika smatra se zaèetnikom numerologije kao nauke, odnosno u obliku kakvom je danas poznajemo. Ali, stvarni poèeci formiranja numerologije potièu još iz vremena prije Pitagore. Odnosno, najpopularniji i prvi izvori numerologije potièu još iz vremena starih Hebreja (Kabbala).

U dvadesetom vijeku, stara nauka kao da se odjednom ponovo magièno budi i populariše doživljavajuæi svoj procvat najèešæe u formi zbirki ili knjiga, naroèito u periodu od 1911. do 1917. Poznati autori su: L. Dow Ballielt i Florens Kempbel. U poslednjim dekadama ovog veka, objavljene su brojne knjiga iz ove oblasti. Tako je 90-tih godina ova nauka postala vrlo razvijena i popularna. Taènije, mnoga saznanja iz ove oblasti tek sada su publikovana i predstavljena široj javnosti.

Dakle, numerologija se bazira se na analizi brojeva, na njihovom "kriptiènom" ili skrivenom znaèenju i simbolizmu.

POSTUPCI ZA IZRAÈUNAVANJE LIÈNOG BROJA

BROJ ROÐENJA

Možete odrediti svoj lièni broj tako što æete sabrati datum svog roðenja (izuzev godine roðenja). Na primjer, ako ste roðeni 15.05. Vas roðendanski broj je: 1+5+0+5=11, 11=1+1=2. Dakle, broj 2 je broj Vašeg roðenja.

KOMBINACIJA BROJA ROÐENJA SA LIÈNIM BROJEM

Možete koristiti i sljedeæi postupak:
Svako slovo ima svoju numerièku vrijednost koja prikazuje odreðenu kosmièku vibraciju. Sabiranjem slova Vašeg imena i prezimena na naèin da umjesto svakog slova (imena i prezimena) uzmete redni broj tog slova predstavljenog u abecedi i postupkom sabiranja svih tih brojeva (svoga imena i prezimena) na kraju dobijate zbir koji svodite na jednocifreni broj.

Zbir brojeva Vašeg datuma roðenja i zbir brojeva koji potièu od zbira brojeva Vašeg imena daju konaènu zbirnu odnosno snažnu "meðuslovno oslovljenu vibraciju". Ovi brojevi mnogo govore o Vašem karakteru, zatim o vodeæim ciljevima ili svrsi zivota (poenta), šta Vas motiviše, pokreæe, koji su Vaši talenti i slièno.

Detaljnim prouèavanjem datuma roðenja otkriva se saznanje o sudbini -- životnom putu, sa svim radostima ili nedaæama koje nosi sa sobom.

Brojevi se mogu uporediti sa notama: zavisno od njihove pozicije oni pokreæu vibracije, melodije i kosmièku muziku koja oblikuje naš život. U skladu sa tim, numerologija sagledava život kao "notnu svesku" gdje svaka strana nosi novu ili razlièitu melodiju.

Ukoliko su Vam poznata osnovna pravila posmatranja i tumaèenja numerološke karte, moguæe je da ostvarite maksimum u razlièitim segmentima liènog, privatnog ili poslovnog života. Poželeæete da igrate ili da "svirate" kao pravi virtuoz koji dostiže samospoznaju -- punu komandu nad liènim životom.

Dakle, numerologija na razlièite naèine može biti vrlo korisna. Eksperti numerologije najèešæe koriste brojeve kako bi odredili najbolje vrijeme za najvažnije poteze, promene ili aktivnosti koje odreðena osoba treba da preduzme.

Numerologija ima svoju praktiènu i korisnu primenu pri davanju saveta ili pružanju odgovora na osnovna pitanja -- kada treba investirati kapital, kada je povoljno vreme za brak ili putovanje, zatim kada treba da promijenite posao, ili da se preselite!

Slobodno raèunajte i postanite vlastiti virtuoz, ili se ne reagujuæi, prepustite melodiji koju Vam drugi muziciraju.

Izbor je na Vama!

Preuzeto sa http://www.astrolook.com/numerologija.shtml

Vrati se na vrh
Nini Otvori meni
Govornik
Govornik
Sličica

Član od:: 04.Decembar.2005
  Citat Nini Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 26.Januar.2006 u 11:16
 Ma gluposti...verujem u simboliku pojedinih brojeva koja je nametnuta kroz umetnost i kulturu,i istoriju na kraju krajeva,ali numerologija,tarot,gledanje u pasulj prebranac i ostala sranja,ma daaaj...
akuna matata!
Vrati se na vrh
strelac1960 Otvori meni
Predsednik Presedništva
Predsednik Presedništva
Sličica
MaxKopljanik

Citat strelac1960 Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 26.Januar.2006 u 12:07
Ovo, sto sam vam do sada napisao je iz knige: "veciti kalendar", domaci zabavnik, sesto izdanje, pisan prema staroj poznatoj knjizi: "veciti ili stogodisnji kalendar", izdavac: Milan T. Vukovic, knjizar i antikvar- Beograd, 1971. godine.

Vrati se na vrh
 Odgovori Odgovori strana  <12

Prečica Dozvole u okviru foruma Otvori meni

Ova strana je generisana za 0.109 sekundi.
Ovaj forum podržava
YouTube Logo
Saznajte više