Sex sa nevinom devojkom

Odgovori Odgovori strana  123>
Autor
  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije za temu Opcije za temu
loop Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 13.Jun.2004
Status: Nije na forumu
  Citat loop Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Tema: Sex sa nevinom devojkom
    Postavio/la: 13.Jun.2004 u 21:16

Nemam iskustvo u sex-u sa nevinim devojkama.

Sta je bitno, svaki me detalj zanima?

Svi koji imaju iskustva u tome su dobro dosli i zenski i muski clanovi.

Vrati se na vrh
KizaHood Otvori meni
Vođa Starije Ekipe
Vođa Starije Ekipe
Sličica
Major Krigler

Član od:: 21.April.2004
  Citat KizaHood Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 14.Jun.2004 u 01:22

Jooooj, e to je nesto sto sam jurio celog zivota! A zamisli kad sam prvi put uspeo tek sa 29 godina, sto bi narod rek'o "pravda je spora, ali dostizna".

Nema sta, to je ubedljivo najbolji sex sto postoji! Samo treba nekoliko stvari odraditi pravilono da vam plen ne pobegne: nikako gurati na brzinu, naci pravi momenat. Kako? Gurnuti "do pola" i raditi radnju istim ritmom kao i da je usao ceo. Sacekati da devojka pocne da svrsava i tog momenta zadati "zavrsni udarac".

Ako ti je neko pricao kako je to mnogo tesko, te nece da udje, te ostetices kure, lazu bre! Mnogo je dobro.

Pa sta?
Vrati se na vrh
Tasa Otvori meni
Dopisnik
Dopisnik
Sličica

Član od:: 13.Februar.2004
  Citat Tasa Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 14.Jun.2004 u 02:01

E sada ces da cujes iskren odgovor od devojke. Pazi, stalno sam okruzena devojkama i nikada ali nikada nisam cula da je neka svrsila ili da joj je to bio fizicki uzitak. Za vecinu devojaka je to dosta bolno i dosta stresno ali moze da bude lepo ako ucinis da ona oseti da si uz nju, da ima tu emotivnu podrsku. I kada me je bolelo meni je bilo lepo jer je osoba koju volim bila u meni. Ne ocekuj svsavanja bar narednih mesec dana. To je nemoguce ocekivati, pogotovo ako devojka je mladja. Puno pricaj sa njom, mazi je, spremi veceru...Takve stvari puno znace. Njen prvi sex moze da odredi kompletan njen buduci sexualni zivot. Pomucices se oko nje na pocetku ali ne brini sve ce ti se kasnije ispaliti. Tehnika nije bitna! To ces vec skontati kako ona podnosi bol, pa ces se prema tome ravnati. Neke moje drugarice su trazile da to bude polako i nezno, druge su htele da budu gore da kontrolisu svoj bol, trece su htele sto pre da zavrse sa tim...

Ako ti je za utehu, postoje devojke koje su izuzetci, koje ne krvare i ne boli ih i mogu vec na pocetku da uzivaju...Doduse, takve su malobrojne...

Vrati se na vrh
KizaHood Otvori meni
Vođa Starije Ekipe
Vođa Starije Ekipe
Sličica
Major Krigler

Citat KizaHood Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 14.Jun.2004 u 02:25

To sto ti nisi cula, ne znaci da ne postoji. Evo, pre mog opisanog slucaja sam takodje bio sa nevinom devojkom, ali kojoj nije padalo na pamet da mi da. Ja sam naravno, pokusavao na sve nacine i dosao do toga da ona pristane na oralni sex. E, ona je uspevala da svrsi od oralnog sexa! Za svrsavanje kod nevine devojke su bitne 2 stvari: 1)odsustvo straha i 2)odsustvo bola.

E sad, kad ubacis "alatku" kod devojke se javlja veliki strah i stegnutost, a ako gurnes vise nego sto treba, javlja se i bol. Zato u pocetku treba oralnim i potpuno laganim sexom ("do pola") izvrsiti bezbolno nadrazivanje vagine. Posle pola sata do sat, kod devojke polako nestaje strah (zbog nepostojanja ocekivanog bola) i pocinje da se javlja uzitak. Kako raste uzitak, povecava se verovatnoca orgazma. Cim cujete kako devojka promeni ritam disanja i pocne nekontrolisano da mlatara rukama, znaci da je na pragu orgazma, tada i osecaj bola otupi i moguce je ugurati do kraja bez mnogo velikog otpora. Tehnika, bato!

A te tvoje drugarice su mozda imale prva iskustva sve sa nekim klincima koji odma' zure da ga "uknu" jer ne umeju da susdrze svoj orgazam ni 5 minuta a kamo li pola sata minimum, a ja sam ipak imao tad 29 godina i odredjeno znanje i iskustvo iza sebe.

Znaci Loope, ako umes da ga odrzis tvrdim sat vremena uz lagani rad, ni ovo ti nece predstavljati problem.

Pa sta?
Vrati se na vrh
loop Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Citat loop Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 14.Jun.2004 u 06:09

Verujete mi da imam tremu, strah...

Volim tu devojku i hteo bih da to ne bude bolno, mislim sto manje.

Hocu da uradim to najbolje moguce.

Vrati se na vrh
KizaHood Otvori meni
Vođa Starije Ekipe
Vođa Starije Ekipe
Sličica
Major Krigler

Citat KizaHood Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 14.Jun.2004 u 06:21

Ovo sto sam malopre napisao je u sustini jednostavno, ali samo ako umes da zadrzis svoj orgazam pola sata do sat. Ako umes, samo kreni polako i ne zuri. Nema tu zurbe, cim primetis da ona nije potpuno opustena, moras da usporis.

Ako oboje imate tremu tj. strah, to moze da ne valja. Najbolje onda kupi 2 litra npr. "Vranca" crnogorskog, pa pripremi neki mez, pa atmosferu, pa muzikicu, pa kad popijete sav taj Vranac, treba i strah ce da isceznu, a onda primeni sve kao sto ti je objasnjeno u prethodnom postu.

Kol'ko ti uopste imas godina? A ona?

Pa sta?
Vrati se na vrh
saljivdzija Otvori meni
VIP Član
VIP Član
Sličica

Član od:: 02.Jun.2004
  Citat saljivdzija Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 14.Jun.2004 u 07:06

XaXa proradila savest KizaHood-u, uplasio se da ne deli savete desetogodisnjacima ili sl.

sto se saveta tice mogu samo da potvrdim to sto ti je KizaHood napisao, ne znam zasto mu to pricinjava zadovoljstvo t.j. zasto kaze da je to najbolji sex koji postoji (sto ljudi sto cudi & ukusi su razliciti) ali sto se saveta tice stojim takodje iza njih t.j. ostaje mi samo da potvrdim 

KizaHood, secas se onog starog grafita: pomislio sam da sam konacno naleteo na devicu kad mi je devojka rekla: znas li posto su hulahopke danas?

I hate people when they're not polite
Vrati se na vrh
loop Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Citat loop Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 14.Jun.2004 u 14:06

Ja imam 23, a ona 19...

Ali frka mi je sto sam ja imao samo jednu, znaci ona bi mi bila druga, ali taj prvi put mi i nije nesto posebno, to je bilo samo da se proba, mislim da nisam ni isao do kraja, bio sam mlad i bla, bla, bla...

Sad sam ja njoj prvi i zeleo bih da bude i meni i njoj ono pravo. 

Ako ispijemo sav "Vranac" mislim da nece biti to ono pravo.

Da li ce je boleti i sledeci put, kad budemo ponovili, mislim ako bude sve proslo kako treba prvi put?

Vrati se na vrh
saljivdzija Otvori meni
VIP Član
VIP Član
Sličica

Citat saljivdzija Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 15.Jun.2004 u 11:19

devojke bi mnogo bolje mogle da ti odgovore na mnoga pitanja koja te zanimaju ali se nesto u poslednje vreme ne oglasavaju pa cu morati opet ja

da, za "Vranac" si u pravu, KizaHood je preterao sa 2 litre ali mislim da je hteo da kaze da je vazno opustiti se i ne praviti od toga D-Day ili vec  po casica "Vranca" je sasvim dovoljno opustajuca znaci lagano i opusteno pa ako je neko od vas dvoje ipak previse napet, nista strasno, probajte drugi put, znaci nikako obelezavati vece kad to treba da se desi i onda siliti po svaku cenu ili sl. bitno je da (kako je Tasa rekla) devojka ima tvoju emotivnu podrsku t.j. potpuno poverenje u tebe! Samo nemoj da si nestrpljiv po bilo kom pitanju i moze samo dobro da bude

Da li ce je boleti sledeci put i sl. mislim da zavisi od devojke do devojke  recimo dozivljaji par prijateljica sa kojima sam pricao o prvom iskustvu su mi to samo potvrdili, znaci imali su potpuno razlicite price, jedna je mnogo krvarila ali je nije nesto mnogo bolelo, druga je samo malo krvarila ali zato ju je mnogo bolelo, trecoj je himen ostao nedirnut... znaci od devojke do devojke je to skroz razlicito

Vrati se na vrh
Blackeyed Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 26.April.2004
  Citat Blackeyed Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 15.Jun.2004 u 14:27

Pitanje za KizuHood-a

Koju tehniku odlaganja orgazma koristis? Ovo pitanje vazi i za sve ostale koji koriste neku tehniku odlaganja orgazma.

Vrati se na vrh
multipack Otvori meni
Vođa Mlađe Ekipe
Vođa Mlađe Ekipe
Sličica
MaxLood :)

Član od:: 03.Decembar.2003
  Citat multipack Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 15.Jun.2004 u 16:03
Algebra bato... Naj bolja tehnika je da si psihicki dobro pripremljen, mozak je naj bolji afrodizijak, stimulans, pa ga mozes koristiti i za kontra efekte.
Vrcaj dedinu sliku da ne bih stobom isprobao vurunu!
Vrati se na vrh
KizaHood Otvori meni
Vođa Starije Ekipe
Vođa Starije Ekipe
Sličica
Major Krigler

Citat KizaHood Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 16.Jun.2004 u 01:02

Bre, nesto ne znam za te tehnike... Jednostavno, nekad nisam mog'o (sve bi bilo gotovo za 5 minuta), a sad mogu.

E sad, ono jes', kad osetim da je blizu, menjam brzinu i to obicno radi.

Pa sta?
Vrati se na vrh
Howler Otvori meni
Legenda
Legenda
Sličica
Lupus in fabula

Član od:: 28.Februar.2004
  Citat Howler Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 16.Jun.2004 u 13:32
Najbolje je da u sebi ponavljas:,,dva zeca, tri zeca, dva zeca, tri zeca, dva...''  

Vrati se na vrh
Strelica Otvori meni
Napredni Član Ekipe
Napredni Član Ekipe
Sličica
MaxFatal

Član od:: 12.Februar.2004
  Citat Strelica Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 17.Jun.2004 u 23:41
Ma opusti se bre covece. Ponasas se kao da si ti devojka.......bice to u redu. Keva priroda sve uradi sama
Hajde da se zezamo :)
Vrati se na vrh
KizaHood Otvori meni
Vođa Starije Ekipe
Vođa Starije Ekipe
Sličica
Major Krigler

Citat KizaHood Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 18.Jun.2004 u 01:09

Znam za jedan dobar slucaj, tip gubio nevinost sa nevinom devojkom. Jooooooj, na sta li je to licilo! Al' uspesno je odradio pos'o.

Howlere, a jel' mogu ti zecevi da se broje na glas?

Pa sta?
Vrati se na vrh
multipack Otvori meni
Vođa Mlađe Ekipe
Vođa Mlađe Ekipe
Sličica
MaxLood :)

Član od:: 03.Decembar.2003
  Citat multipack Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 18.Jun.2004 u 14:08
Ja nisam bio te srece da spavam sa nevinom devojkom, nije mi ni zato sto su obicno isprepadane kao da ce covek da ih dere a ne da vodi ljubav sa njima. Tako da mi to nije potrebno, vise volim iskusnije kako bi uzitak bio u kompletu.
Vrcaj dedinu sliku da ne bih stobom isprobao vurunu!
Vrati se na vrh
Strelica Otvori meni
Napredni Član Ekipe
Napredni Član Ekipe
Sličica
MaxFatal

Citat Strelica Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 18.Jun.2004 u 23:19

Pa naravno da se plase kad slusaju razne gluposti iz svogokruzenja. Svasta citaju, slusaju tupave price, i normalno je da navuku strah.

Lepa rec i gvozdena vrata otvara

Vrati se na vrh
brance Otvori meni
VIP Član
VIP Član
Sličica
MaxDama

Član od:: 16.Novembar.2003
  Citat brance Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 19.Jun.2004 u 03:15
pa sta da kazem u vezi ovog pitanja ovako sa mog gledista eto kazem vam iskreno za mene ja sam bila nevina kad sam prvi put imala odnose sa mog danasnjeg decka i mogu da kazem nije mene bolelo koliko me je bilo strah ovako neznam od cega valja strah od tog osecaja da osetis nesto u sebi il ntako nesto...sta ja znam mozda sad malo smesno zvucim al tako je to kod mene bilo...
brance
Vrati se na vrh
saljivdzija Otvori meni
VIP Član
VIP Član
Sličica

Citat saljivdzija Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 19.Jun.2004 u 04:17

imam drugaricu koja je jedva cekala da odradi taj prvi put ne da bi to konacno odradila vec da bi mogla da predje sa uloska na tampon

Vrati se na vrh
Strelica Otvori meni
Napredni Član Ekipe
Napredni Član Ekipe
Sličica
MaxFatal

Citat Strelica Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 19.Jun.2004 u 04:23
Ja sam bila u fazonu da sto pre izgubim nevinost...kao bilo mi je glupo da nekome kazem da sam nevina. Eh kad su prosle godine......promenila sam misljenje
Vrati se na vrh
 Odgovori Odgovori strana  123>

Prečica Dozvole u okviru foruma Otvori meni

Ova strana je generisana za 0.062 sekundi.
Ovaj forum podržava
YouTube Logo
Saznajte više