Dragon Ball (Zmajeva Kugla)

Odgovori Odgovori
Autor
  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije za temu Opcije za temu
Goku Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 26.April.2004
Status: Nije na forumu
  Citat Goku Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Tema: Dragon Ball (Zmajeva Kugla)
    Postavio/la: 26.April.2004 u 10:43
Zdravo svima,posebno onima koji gledaju ovaj crtac!
Ovaj crtani dobija sve vecu popularnost u svetu, ali ne i ovde. Dragon Ball je toliko popularan crtani svuda da ce 20 century FOX napraviti film o ovome koji ce imati izmedju ostalog najbolje efekte, mnogo bolje nego Matrix. Diskutujte o svemu ovome i jos mnogo toga na ovom topiku
Vrati se na vrh
Goku Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Citat Goku Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 26.April.2004 u 10:52
Evo nekih sajtova u vezi ovog crtaca:
http://dbzlivemovie.proboards18.com/ - Forum sajt koji se bavi pre svega Filmom o DBZ (Dragon Ball Z), kao i ostalim stvarima.
http://www.dbgtn.com/ - Sajt o crtacu i lkovima u
Dragon Ball-u, Dragon Ball Z i Dragon GT-u.
http://www.dragonball.com
http://www.dragonballz.com
http://www.dragonballgt.com
Vrati se na vrh
KILER Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 29.Avgust.2005
  Citat KILER Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 02.Septembar.2005 u 09:20
a gde moze da se skine ovaj cratc?
ZDRAVO SVIMA!!!!!!!!!!!!!
Vrati se na vrh
NLO g Otvori meni
Član Mlađe Ekipe
Član Mlađe Ekipe
Sličica
Neindentifikovani Leteci Clan

Član od:: 26.Februar.2005
  Citat NLO g Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 03.Septembar.2005 u 01:50
Gledao sam malo taj crtani i mnogo mi se svidja.
U stvari pogledao sam cjeli serijal Dragon Ball i prvih nekoliko epizoda Dragon Ball Z pa su onda prestali sa emitovanjem
Is death another birthday?
A way to kiss your dreams goodbye?
Do the undead live within us?
And look through our eyes?
Vrati se na vrh
KILER Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Citat KILER Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 03.Septembar.2005 u 04:25
ko zna gde moze da se skine??????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
Vrati se na vrh
Anne Otvori meni
Govornik
Govornik
Sličica

Član od:: 18.Mart.2005
  Citat Anne Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 03.Septembar.2005 u 09:35

Pa ako ti ne odgovaramo, znachi da slabo ko zna bre.. www.google.com evo ovde nadji.. :)

Inache, sjetjam se kako sam u pola osam posle Tuzlanskog dnevnika, sjedela pred tveom i gledala tu seriju.. Znachi, dodjem u situaciju da me drugarica cheka da ja sagledam pa da idemo malo proshetiti.. Znachi uzas na kvadrtad :D Znachi svidjao mi se taj crtani stvarno stvarno.. :))  Bash sam majooooooo dete

BlAh
Vrati se na vrh
skalle Otvori meni
Moderator
Moderator
Sličica
So Ham

Član od:: 11.Jul.2005
  Citat skalle Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 03.Septembar.2005 u 12:22
Ne znam da li si pokusao sa DC++ programom,jer ja preko njega skoro sve nalazim.Ukoliko ti je komplikovan za koriscenje posjeti www.magarence.com gdje su objasnili sve,korak po korak.
Evo ti jos jedan link http://piratbay.inc.se Na donjem dijelu stranice podesi jezik i trazi sto ti treba.Ima i Dragon ball.Da bi skidao materijal moras imati "Bit Lord" koji skidas takodje od njih.Vidjeces-stvarno je jednostavno, a ne moras da dijelis nista od svojih fajlova.Jedina mana je sto mnogo sporo ide...
Za ne daj Boze- probaj i www.imesh.com
Good luck!
Do not fear death. If you have to fear, fear the way you live your life.
Vrati se na vrh
KILER Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Citat KILER Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 04.Septembar.2005 u 05:44

Hvala puno SKALLE

Vrati se na vrh
skalle Otvori meni
Moderator
Moderator
Sličica
So Ham

Član od:: 11.Jul.2005
  Citat skalle Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 04.Septembar.2005 u 07:03
Nema  na cemu.
Do not fear death. If you have to fear, fear the way you live your life.
Vrati se na vrh
Goku(SSJ4) Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 15.Septembar.2005
  Citat Goku(SSJ4) Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 15.Septembar.2005 u 14:32

Zdravo svima koliko vas ima

da se predstavim ime mi je nikola a prezime nije sad bitno

ovako sto sam htio

ako mozete da mi kazete ci je ovo forum mislim odakle ste vitako te stvari jer ako vas toliko zanima dragon ball ja imam citav serijal dragon ball GT to jes 64 epizode tako da ako hocete mogu vam dat da pogledate a sto se tice toga filma to mi je novo i nisam znao. ja jesam cuo da se crta novi dio crtaca ali to nisam cuo i bas me cudi jer sam ja bolesnik kad je u pitanju dragon ball znam ga sto se kaze od a do s

Vrati se na vrh
Goku(SSJ4) Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 15.Septembar.2005
  Citat Goku(SSJ4) Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 15.Septembar.2005 u 14:37
E zaboravio sam da vam kazem da imam jos 50 epizoda dragon ball z od 100 do 150 i 15-20 filmova gdje je dosta toga objasnjeno recimo ko je gokuov tata,okle tranksu mac,... a potrudit cu se takodje da nabavim citav dragon ball z koi ima 280 i nesto epizoda e takodje mislim da nije tacno kad kazes da nije popularan jer su kod nas djeca mnogo puna sebe pa misle da ce im se neko smijat kad to kazu a inace svi vole dragon ball.ako nekom nesto nije jasno neka pite i samo da kazem da sam ja iz podgorice
Vrati se na vrh
Gohan Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 29.Septembar.2005
  Citat Gohan Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 29.Septembar.2005 u 16:45
film je izasao ihaha  ja ga gledao milion puta i mogu vam reci da sam odusevljen  neznam odakle je skinut ali potrudicu se da ga nadjem i da vam kazem
Vrati se na vrh
woodstock Otvori meni
Govornik
Govornik
Sličica
Saradnik

Član od:: 20.April.2003
  Citat woodstock Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 01.Oktobar.2005 u 13:34
Originalni autor: Goku

Ovaj crtani dobija sve vecu popularnost u svetu, ali ne i ovde.

Pa kad se prikazuje na DTV onda nemoj ni da se cudis, pa cas ga ima, cas ga nema, pa reprize po hiljaditi put...

inace crtac je vrh !!!
Vrati se na vrh
Goku Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Citat Goku Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 09.Oktobar.2005 u 12:24
Ima li neko epizode od Dragon ball Z da mi nareze. Platio bih za to. Uzgred ja imam ceo GT Serial!
Vrati se na vrh
BRAINSTORM Otvori meni
Legenda
Legenda
Sličica

Član od:: 25.Jun.2004
  Citat BRAINSTORM Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 05.Decembar.2005 u 12:15
Dragonball je kul!
DO NOT UNDERESTIMATE THE POWER OF THE DARK SIDE!
Vrati se na vrh
Divlji Andjeo Otvori meni
Član Starije Ekipe
Član Starije Ekipe
Sličica

Član od:: 27.Novembar.2005
  Citat Divlji Andjeo Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 06.Decembar.2005 u 07:32
Mene je jedan cika naucio da koristim kamen-hame talas
ako imate bilo kakvu primedbu na moje postove ili eventualno teme, mozete je potpuno anonimno poslati na adresu www.mrs.co.uk
hvala
Vrati se na vrh
Bardoc Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 12.April.2008
  Citat Bardoc Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 12.April.2008 u 10:01
Malo sam razočaran zbog toga što se ne snima DRAGON BALLZ,već samo DRAGON BALL ,mada DRAGON BALLZ koliko sam ja čuo bi trebalo da izadje 2009 ili 2010.Uglavnom nadam se da će ovaj film 2008 biti vredan poštovanja.
Bardoc
Vrati se na vrh
Bardoc Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 12.April.2008
  Citat Bardoc Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 12.April.2008 u 10:06
Što se tiče Justina trebalo bi da se ozbiljno potrudi oko svoga izgleda da bi zaista ličio na Gokua.Firma koja je trenirala glumce za film "300" će sigurno uraditi dobar posao.
Bardoc
Vrati se na vrh
boi1300 Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 15.April.2008
  Citat boi1300 Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 15.April.2008 u 17:11
Ja sam u osnownoj skoli stalno kasnio na prwi cas jer sam sa ortakom gledao ZMAJEVU KUGLU koja je tada bila u pola 8 ujutro i to je VRH crtani ali sam se strasno razocharao kada je dosla Z sezona gde nisu imali swe epizode da prikazu ali sam onda u 2. godini srednje skole od ortaka nabavio prwih 300 epizoda koje sam pogledao za jedno nedelju dana i bukwalno nisam iz kuce izlazio a kasnije sam nabavio i jos sledecu sezonu ok 65 epizoda gde je GOKU postao deda i imao 30 rodjakaSmile ili tako nesto i vrh vrhowa je serija bila......... ali jedino  razocharenje za DRAGON BALL fanove je sto film izlazi tek 2009 godine.......poz swima a ako bi neko da skida sa neta owu seriju neka trazi malo na Googlu tj. preko rapidshera je najbolje da skida .................. i josh nesto ko zna ENGLESKI ewo linka http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon_Ball_film
Vrati se na vrh
 Odgovori Odgovori

Prečica Dozvole u okviru foruma Otvori meni

Ova strana je generisana za 0.969 sekundi.
Ovaj forum podržava
YouTube Logo
Saznajte više