Kako osvojiti srce muskarca?

Odgovori Odgovori strana  123 5>
Autor
  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije za temu Opcije za temu
ironmaiden Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 15.Avgust.2005
Status: Nije na forumu
  Citat ironmaiden Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Tema: Kako osvojiti srce muskarca?
    Postavio/la: 21.Novembar.2005 u 14:51
Imam problem!Ne znam kako da "osvojim" jednog momka,ne govorite mi da treba da mu kazem sta osecam prema njemu,jer nema sanse!Radije bih da mi date savete da me primeti kao devojku!Dobro bi mi dosla pomoc i muskaraca i devojaka!!!! Pomagajte,ja cu poludeti!
Menjam teglu ajvara za kucu na Havaima.
Vrati se na vrh
psychobb Otvori meni
Član Mlađe Ekipe
Član Mlađe Ekipe
Sličica

Član od:: 26.Decembar.2004
  Citat psychobb Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 21.Novembar.2005 u 17:09
ja ti dadoh mnogo dobar savet al mi puche veza pre nego shto ga usnimih a ne mogu da qcam ponovo.....tako da..chitaj mi misli
sad cujem interfon, mozda je interpol,evo ga ponovo, aj dodaj mi olovo!
Admin
Admin
Sličica
Admin

Član od:: 28.Januar.2004
  Citat Mauricije Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 21.Novembar.2005 u 17:22

Lako je napisati "dajte mi savet" a mi ga stvorimo nidkuda.

Deder, kazi nam kako si ga upoznala, koliko godina ima, sta i koliko znas o njemu, koju muziku slusa, koje filmove gleda, kako izgleda, kakavi su mu drugri ako znas... malo i sebe opisi a onda cemo da smuckamo neki "zavodnicki" napitak kojem nece moci da odoli!

P.s. mada stara narodna poslovica kaze : Put do muskog srca je preko njegovog stomaka!

Vrati se na vrh
skalle Otvori meni
Moderator
Moderator
Sličica
So Ham

Član od:: 11.Jul.2005
  Citat skalle Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 21.Novembar.2005 u 17:52
Ima jos jedna:"Put do muskog srca vodi kroz pantalone!"

Do not fear death. If you have to fear, fear the way you live your life.
Vrati se na vrh
Mauricije Otvori meni
Admin
Admin
Sličica
Admin

Citat Mauricije Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 21.Novembar.2005 u 18:29
A znas li onu zensku? "Put do muskog srca - ostrim nozem kroz prsa!"
Vrati se na vrh
skalle Otvori meni
Moderator
Moderator
Sličica
So Ham

Član od:: 11.Jul.2005
  Citat skalle Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Novembar.2005 u 01:22

Do not fear death. If you have to fear, fear the way you live your life.
Vrati se na vrh
El Kahina Otvori meni
Moderatorka
Moderatorka
Sličica
MAX VESTICA

Član od:: 05.Februar.2005
  Citat El Kahina Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Novembar.2005 u 02:10
Umesto da pomognete devojci, vi se ovde za*ebavate.  
Sami smo, u samoci koju nista ne moze izleciti, protiv koje ne prestajemo da se borimo.
Vrati se na vrh
Mauricije Otvori meni
Admin
Admin
Sličica
Admin

Citat Mauricije Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Novembar.2005 u 05:22
Pa cekamo da nam da vise podataka kako bi mogli da odredimo ostrinu noza!
Vrati se na vrh
ironmaiden Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Citat ironmaiden Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Novembar.2005 u 07:45
Upoznala sam ga u njegovoj skoli,dosta je stariji od mene,slusamo skoro istu vrstu muzika,delimo slicna interesovanja!On je visok,ima crnu kosu,crne oci,misice veeelike! Znam mu samo jednog druga,ali ne licno.A ja sam niska,mnoogo...
Vrati se na vrh
dell Otvori meni
Član Mlađe Ekipe
Član Mlađe Ekipe
Sličica

Član od:: 06.April.2005
  Citat dell Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Novembar.2005 u 14:23
 Nema veze sto si niska i ja sam nizak 167 a imao sam devojke koje su bile bas visoke 180-190 znaci ljubav ne zna za granicer niti visine,ono sto zelis mozes ostvariti samo ako to istinski zelis i ako poslusas svoje srce,hahaahah kako sam ovo glupo napisao ali eto ,najajca je fora da se nalazis cesto porednjega a da mu navodno ne posvecujes nikakvu paznju da to njega malo iziritira kako bi ti prisao da te osvoji a ti se malko branis pa posle padnes na njegov sharm i spiku.Embarrassed
JA znam da dobro cutim ali samo ponekad kada jedem i kada spavam........
Vrati se na vrh
ironmaiden Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Citat ironmaiden Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Novembar.2005 u 15:19
Nisi nista glupo napisao,bas je lepo sto jos postoje ovako osecajni momci!
Vrati se na vrh
nata Otvori meni
Član Mlađe Ekipe
Član Mlađe Ekipe
Sličica

Član od:: 28.Jun.2005
  Citat nata Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Novembar.2005 u 15:31
dell, pa ti sad mozes da biras...ko pre momku njen momak 
Vrati se na vrh
Lunja80 Otvori meni
VIP Član
VIP Član
Sličica
Luuuuunjaaaaa

Član od:: 14.Maj.2005
  Citat Lunja80 Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 23.Novembar.2005 u 03:34

Musko srce...hm... Cudna je to "spravica..."  Ma lako se to osvoji...Ipak mislim da je prirodnost-prednost...Dakle budi TI .

Ako se upeca na tebe takvu kakva jesi-to je to. A ti sama znas kako da ga osvojis. Poslusaj malo sebe. Obicno trazimo odgovore i savete drugih, a duboko u sebi znamo odgovore. Ja recimo nisam znala sta da radim kad me je tip ostavio bez objasnjenja...Kad sam sve preispitala u svojoj glavi, nakon toga, dosla sam do odgovora. Sad trci kao kucence... Dakle Be YOU

Maslacak
Vrati se na vrh
ironmaiden Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Citat ironmaiden Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 23.Novembar.2005 u 13:56
Jao,ja ne mogu da nadjem odgovore u sebi! On je mnogo stariji i samim tim zreliji,volela bih da mogu nekako da ga fasciniram ili zaintrigiram! Ali kako?!
Vrati se na vrh
psychobb Otvori meni
Član Mlađe Ekipe
Član Mlađe Ekipe
Sličica

Citat psychobb Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 23.Novembar.2005 u 14:09

hm...pazi vamo, sredish se malo, chisto da si sexy(ne sumljam da nisi i ovako) i zini u njega gledaj ga, pogledom mu stavi do znanja da ti se svidja,....i ako se ti svidjash njemu to je to

Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Citat ironmaiden Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 23.Novembar.2005 u 14:24
Naravno da sam sexy! Ali,ja cesto idem kod njega,zamisli da se ja njemu ne svidjam...Blama Ne mogu tek tako da zinem u njega!Znas li mozda neki trik!
Vrati se na vrh
Mauricije Otvori meni
Admin
Admin
Sličica
Admin

Citat Mauricije Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 24.Novembar.2005 u 04:18

Da izvlacis zeceve iz sesira ne bi bas pomoglo!

Saglasan sam sa Lunjom oko cinjenice da budes ti - TI i da se ne foliras , glumis neko ludilo pred njim da bi se zainteresovao i obrazti paznju. Jer ako je stariji samim tim i iskusniji lako ce prozreti tvoju taktiku i zainteresovanost ce nestati a onda gubis svaku sansu. Imaj opet na umu da stvarno dosta devojka takve stvari radi misleci da ce nekome skrenuti paznju osim sto zbog toga na kraju ispadnu dmesne.

Uh..pa sta i da mu se ne svidis? Nije smak sveta! Ne planiras da se udajes za njega valjda? Zamisli gomilu mladica koji tako razmisljaju kad tebe vide, a sigurno ih ima: " Jao, brate ne znas kako mise ova devojka svidja al ne smem da joj pridjem , sta ako joj se ne svidim , jao blama!" 

Mozes ga zainteresovati samo svojim bicem. I nikad se ne mozes izblamirati onim sto jesi.

Vrati se na vrh
ironmaiden Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Citat ironmaiden Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 24.Novembar.2005 u 08:48
Veoma lepo receno! Hvala! P.S. Naravno da necu da se udam za njega!
Vrati se na vrh
psychobb Otvori meni
Član Mlađe Ekipe
Član Mlađe Ekipe
Sličica

Citat psychobb Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 24.Novembar.2005 u 15:10

onda ga zovni i izvedi mu st3ptiz

Član Mlađe Ekipe
Član Mlađe Ekipe
Sličica

Član od:: 28.Jun.2005
  Citat nata Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 25.Novembar.2005 u 01:08
Originalni autor: Lunja80

Musko srce...hm... Cudna je to "spravica..."  Ma lako se to osvoji...Ipak mislim da je prirodnost-prednost...Dakle budi TI .

Ovo je najbolji recept

Vrati se na vrh
 Odgovori Odgovori strana  123 5>

Prečica Dozvole u okviru foruma Otvori meni

Ova strana je generisana za 0.094 sekundi.
Ovaj forum podržava
YouTube Logo
Saznajte više