trbusnjaci i salo

Odgovori Odgovori strana  <12
Autor
  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije za temu Opcije za temu
Ciklopentano Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 12.Maj.2005
Status: Nije na forumu
  Citat Ciklopentano Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 13.Maj.2005 u 03:35
Hvala ti, ipak si mi delimicno pomogao, a i potvrdio neke moje teorije. Znaci potrosnja kalorija je krajnje individualna i prakticno se ne moze izracunati? Mogu li ja onda pretpostaviti da ako idem u teretanu i dizem, eto recimo 100-120 kg iz benca i posto samim tim ne spadam u prosecnog coveka, samim tim i trosim vise kcal? Siguran sam da je odgovor potvrdan, pa ako jeste, sta ti mislis koliko neko kao ja, znaci 100kg, 189cm, moja procena oko 10-tak kg viska, verovatno sala, moze da potrosi dnevno? Takodje zanima me i to kakav bi mi rezim ishrane preporucio? Da li mislis da bih trebao onim danima kada idem u teretanu, sto je otprilike svaki drugi dan, unosim vise kcal, a danima kada ne idem unosim manje, ili mislis da bi trebao da unosim konstantnu kolicinu kcal? Takodje zanima me da li mislis da dovoljno samo unositi manje kcal od potrosenih i da je to dobar recept za mrsavljenje? Mozda se nisam dobro izrazio, posto sam mislio na to da li je to dobro raditi jer po mojoj nekoj logici tako bih gubio misicnu masu, vise nego salo. Koliko ja znam pri nedostatku glukoze, prvo se razlaze glikogen? Posto misici za svoj rad trose glikogen, onda prakticno stavljam misice bez energije? Za to vreme salo ce da bude bezbedno.

Ako te ne mrzi, posto sam odjednom procitao gomilu informacija i totalno mi nista vise nije jasno, mozes li mi napisati plan koji bi ti preporucio za celu nedelju, znaci i ishrana i trening, tako da skinem salo po svaku cenu, cak i gubljenja misica, a naravno ako moze bez gubljenja misica, tim bolje.

Hvala.
Vrati se na vrh
igor75 Otvori meni
Govornik
Govornik
Sličica

Član od:: 16.Novembar.2004
  Citat igor75 Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 21.Maj.2005 u 17:43
Da bi izgubio kolograme moras organizam dovesti u kalorijski deficit tj vise kalorija potrositi nego sto uneses.To mozes na dva nacina smanjenjem unosa ili povecanjem potrosnje kalorije...Da napomenem posto si ti vezbac i cilj ti je da istopis masno tkivo a sacuvas misice veoma je bitno iz cega su kalorije koje unosis u sebe.Nije svejedno da li su iz masti,prostog secera ili kompleksnog u.h.!!!
Vrati se na vrh
Ciklopentano Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 12.Maj.2005
  Citat Ciklopentano Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Maj.2005 u 01:06
Pa dobro, sta bi bilo dobro da unosim? Proteine i sta jos?
Vrati se na vrh
Etola Otvori meni
Dopisnik
Dopisnik
Sličica

Član od:: 07.Mart.2005
  Citat Etola Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 07.Jun.2005 u 07:06
Negde sam cuo prosle godine i po svom i burazerovom primeru znam da fercera...
Trcis 45 do 60 minuta tempom koji mozes da izdrzis. Kada stignes vec do 60 minuta, pojacaj malo tempo, ne minutazu. Nisam siguran za brojke, ali mislim da je potrebno 30 minuta za zagrevanje, a posle 45 pocinje da se topi salo. U svakom slucaju je zdravo, ne moze ti naskoditi...

Ja sam Marko Kraljevic.
Vrati se na vrh
novakkralj Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 16.Oktobar.2004
  Citat novakkralj Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 08.Jun.2005 u 17:56

prof. Dusan Ilic koji predaje Biomehaniku na Fakultetu Sporta i Fizickog Vaspitanja u Beogradu kaze da do lipolize ( razgradnje masti ) dolazi pre pri brzom hodanju 7-8 km/h nego pri trachanju, ako se dobro secam oko 12' pocinje lipoliza pri hodanju, a oko 20' pri trcanju.

poz

Vrati se na vrh
sszgo Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 22.Novembar.2005
  Citat sszgo Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Novembar.2005 u 18:59
CITAT::

i velike kolicine hrane(1kg belog mesa ili ribe,20tak belanaca,1-2kg svapskog sira,300-400g pirinca,500g kuvanog krompira-toliko mozes slobodno da pojedes hrane dnevno) ces biti neprekidno gladan

KRAJ CITATA

bednih pola miliona kalorija :)

pojedes toliko i razvices stomak bez problema :) u dubinu :)

imam ja drugara jede toliko i pita se sto ima 150 kila

zamisli samo da nosis u sebi 4-5 kilograma hrane svaki dan
Vrati se na vrh
sszgo Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 22.Novembar.2005
  Citat sszgo Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Novembar.2005 u 19:02
potrosnju kalorija mozes da izracunas otprilike, otkucaj ' estimated calorie expenditure calculator ' na google imas digitron za to....
Vrati se na vrh
dell Otvori meni
Član Mlađe Ekipe
Član Mlađe Ekipe
Sličica

Član od:: 06.April.2005
  Citat dell Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 28.Decembar.2005 u 16:29
 Moj savet je svima da malo paze sta jedu ako su skloni gojenju i da trce svaki dan po 3- 4 kilometra,ja sam danas istrcao 7 i imam snage za jos sedam a stomaka nemaBig smile
JA znam da dobro cutim ali samo ponekad kada jedem i kada spavam........
Vrati se na vrh
Mikeli Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 27.Decembar.2005
  Citat Mikeli Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 28.Decembar.2005 u 17:34
hahahahaah kako ja ljudi imam smijesan stomak pa to je ne vidjeno.Krkam dobro a razbijam se i od trcanja i razno raznih sprava za trbusne.na tepihu u seriji radim po nekih 100injak i imam plocice izmedju kojih ti upadne prst kad opipas al svejedno prekrivene sa malo sala.ma boli me uvo necu na takmicenje,vazno da su jaki..
Vrati se na vrh
Uscumla Otvori meni
Govornik
Govornik
Sličica

Član od:: 23.Oktobar.2005
  Citat Uscumla Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 28.Decembar.2005 u 23:50
Originalni autor: Mikeli

hahahahaah kako ja ljudi imam smijesan stomak pa to je ne vidjeno.Krkam dobro a razbijam se i od trcanja i razno raznih sprava za trbusne.na tepihu u seriji radim po nekih 100injak i imam plocice izmedju kojih ti upadne prst kad opipas al svejedno prekrivene sa malo sala.ma boli me uvo necu na takmicenje,vazno da su jaki..

pa obrati paznju na ishranu i lako ces skinuti salce
Vrati se na vrh
dell Otvori meni
Član Mlađe Ekipe
Član Mlađe Ekipe
Sličica

Član od:: 06.April.2005
  Citat dell Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 29.Decembar.2005 u 13:57
 Tako je smanji unos ugljenihy hidrata i masti a povecaj unos proteina i da vidis cudo
JA znam da dobro cutim ali samo ponekad kada jedem i kada spavam........
Vrati se na vrh
Mr BIG Otvori meni
Govornik
Govornik
Sličica

Član od:: 02.Januar.2005
  Citat Mr BIG Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 04.Januar.2006 u 06:25

Baci se na kradrio

www.yu-fitness.com

Vrati se na vrh
Mikeli Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 27.Decembar.2005
  Citat Mikeli Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 04.Januar.2006 u 07:16

Baci se na kradrio???????

mozda ne kapiram stvari bas naj naj ali niti razumijem pojam niti ga mogu naci na ovom sajtu. moze li neka pomoc

Vrati se na vrh
UrosWasHere Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 29.Mart.2005
  Citat UrosWasHere Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 04.Januar.2006 u 14:47

Covek je mislio na kardio. Kardio je isto sto i aerobni trening.

aero-vazduh

Aerobni trening-sve sto te tera da "puno dises" i sto ti ubrzva puls da se tako izrazim. Npr. trcanje, plivanje, preskakanje konopca, voznja bicikla, opet trcanje itd...

Vrati se na vrh
Absinth Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 24.Jun.2006
  Citat Absinth Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 24.Jun.2006 u 11:56
Nikako to salo ne mozes pretvoriti u misice,dakle ispod sala imas plocice,sad da bi skinuo salo ne mogu ti pomoci trbusnjaci,potrebno je voznja bicikle,trcanje,plivanje,neki sport a trbusnjaci sluze smao za jacanje i uvecanje misicne mase...Znaci probaj sa necim konkretnijim!
Vrati se na vrh
 Odgovori Odgovori strana  <12

Prečica Dozvole u okviru foruma Otvori meni

Ova strana je generisana za 0.109 sekundi.
Ovaj forum podržava
YouTube Logo
Saznajte više