Najbolji tinejdzerski film

Odgovori Odgovori
Autor
  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije za temu Opcije za temu
Bleya Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac

Član od:: 14.Decembar.2004
Status: Nije na forumu
  Citat Bleya Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Tema: Najbolji tinejdzerski film
    Postavio/la: 15.Decembar.2004 u 12:48
Vama najdrazi tinejdzerski film...
Vrati se na vrh
KizaHood Otvori meni
Vođa Starije Ekipe
Vođa Starije Ekipe
Sličica
Major Krigler

Član od:: 21.April.2004
  Citat KizaHood Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 16.Decembar.2004 u 01:40

Prvi koji mi pade na pamet je Slobodan dan Ferisa Bjulera, fenomenalan film, nazalost verujem da ga je vrlo tesko naci.

Ako volis tu vrstu filma, imas ih na Hallmark-u skoro svaki dan (Book of Ruth, She's to young, Jack, What kind of mother are you, Summer's end...), pogledaj raspored na:

http://yu.hallmarkchannel.com/framework.jsp?CNTRY=YU

Ups, ti si iz Kanade, onda nemoj da ides na ovaj link, nego nadji kanadski ima programa za skoro sve zemlje.

Pa sta?
Vrati se na vrh
tomerc Otvori meni
Član Starije Ekipe
Član Starije Ekipe
Sličica

Član od:: 28.Septembar.2004
  Citat tomerc Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 16.Decembar.2004 u 09:48
Originalni autor: KizaHood

Prvi koji mi pade na pamet je Slobodan dan Ferisa Bjulera, fenomenalan film, nazalost verujem da ga je vrlo tesko naci.

Svaka cast Kizo!

Toga se trebalo sjetiti! Film iz osamdesetih! I fenomnalna uloga Broderika!

Filozofija znaci ljubav prema mudrosti
Vrati se na vrh
alex Otvori meni
Dopisnik
Dopisnik
Sličica

Član od:: 28.Maj.2004
  Citat alex Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 16.Decembar.2004 u 12:23

nikas se nisam poljubila.... s drew barrymore je jedini koji mi trenutno na pamet pada..

e da, i onaj: ovo nije još jedan glupi film za mlade il tak nekak... amerièka pita se podrazumijeva...

... BAŠ SVI, NEK ÈUJU SVI
OVU PESMU ŠTO PALI KAFANU
    BAŠ SVI, NEK ÈUJU SVI
KAKO SE VESELI NA BALKANU...
Vrati se na vrh
brance Otvori meni
VIP Član
VIP Član
Sličica
MaxDama

Član od:: 16.Novembar.2003
  Citat brance Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 17.Decembar.2004 u 09:55
EJ ONAJ FILM GDE SE DVE SESTRE BLIZNAKINJE U KAMPU UPOZNAJU I POKUSAVAJU POSLE DA SASTAVE SVOJE RODITELJE OPET NEZNAM KAKO SE ZVASE FILM...
brance
Vrati se na vrh
BRAINSTORM Otvori meni
Legenda
Legenda
Sličica

Član od:: 25.Jun.2004
  Citat BRAINSTORM Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 17.Decembar.2004 u 11:48
Da gledao sam, dobar je!
DO NOT UNDERESTIMATE THE POWER OF THE DARK SIDE!
Vrati se na vrh
KizaHood Otvori meni
Vođa Starije Ekipe
Vođa Starije Ekipe
Sličica
Major Krigler

Citat KizaHood Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 20.Decembar.2004 u 03:11

Secam se, zove se "Parent trap", glumi John Vayne, a film je Diznijeve produkcije.

Al' to nije tinejdzerski, nego deciji film

Pa sta?
Vrati se na vrh
billy_boy Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 12.Februar.2005
  Citat billy_boy Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 12.Februar.2005 u 16:17

Vrati se na vrh
nikb Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 11.Februar.2005
  Citat nikb Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 13.Februar.2005 u 11:09
 Meni najdrazi tinejdzerski film je  Kralj lavova koji sam upravo sad odgledao sa svojim malenim.
Vrati se na vrh
KizaHood Otvori meni
Vođa Starije Ekipe
Vođa Starije Ekipe
Sličica
Major Krigler

Citat KizaHood Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 21.Februar.2005 u 05:36

Bas pre neki dan bio na HRT-u, da nije gled'o neko slucajno?

Pa sta?
Vrati se na vrh
surowins Otvori meni
Dopisnik
Dopisnik
Sličica

Član od:: 15.Februar.2005
  Citat surowins Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 21.Februar.2005 u 15:59
nesecam se davno je to bilo
Svako se moze razljutiti-to je lako.Ali,naljutitii se na pravu osobu,u pravoj meri,u pravo vreme,zbog valjanog razloga i na pravi nacin-to nije lako.
Vrati se na vrh
Bykota Otvori meni
Govornik
Govornik
Sličica

Član od:: 27.Septembar.2004
  Citat Bykota Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 22.Februar.2005 u 12:12
Petar Pan 
Vrati se na vrh
maksim Otvori meni
Admin
Admin
Sličica

Član od:: 25.Januar.2003
  Citat maksim Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 23.Februar.2005 u 14:34

STRASAN film.....to se smatra za klasiku. Ovde kod mene u US ga na kablovskoj vrte barem jednom mesecno, ako ne i cesce. Gledao sam ga barem jedno 10 puta i nikad mi nije bio dosadan. Ima par odlicnih scena...npr ona kada odu u restoran i kada se feris predstavi kao bogatas....:))...ili mozda kada na pocetku filma Ferisov drug (ne mogu da mu se setim ime) glumi Ferisovog oca na telefonu....heheh.....ma strasan film

"Be the change you wish to see in the world..." <
Vrati se na vrh
nikb Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 11.Februar.2005
  Citat nikb Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 24.Februar.2005 u 14:36
Hej ljudi da nezna ko od vas kad izlazi treca epizoda ratova zvijezda,puno cu mu biti zahvalan ako mi neko odgovori.
Vrati se na vrh
Ivancharmed Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 13.Mart.2005
  Citat Ivancharmed Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 13.Mart.2005 u 15:58
Naj NAJ NAJ NAJ NAJ
Bolji tinejdzerski film je JAWBREAKER
Kad neke ubiju najbolju drugaricu
Ivan Charmed fan
Vrati se na vrh
[ShO] Otvori meni
Govornik
Govornik
Sličica

Član od:: 02.Mart.2005
  Citat [ShO] Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 14.Mart.2005 u 08:15
Serijal American Pie, ubedljivo...
Svako ko mi za tebe bude reko dobra je... znacu da te dovoljno ne poznaje.....
Vrati se na vrh
Mauricije Otvori meni
Admin
Admin
Sličica
Admin

Član od:: 28.Januar.2004
  Citat Mauricije Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 14.Mart.2005 u 10:52

Bilovo i Tedovo cupavo putovanje!!! Najbolja tin komedija sa Kjanu Rivsom iz mladjih dana! e, kad se setim... ima dva dela , oba su totalno otkacena...

I ono  cini mi se sa Ashtonom Kucherom ( mislim da je taj...) Dude, where is my car...

Vrati se na vrh
Ivancharmed Otvori meni
Žutokljunac
Žutokljunac
Sličica

Član od:: 13.Mart.2005
  Citat Ivancharmed Citat  OdgovoriOdgovori Direktan link ka ovoj poruci Postavio/la: 04.April.2005 u 12:16
Booze sta vi GLEDATE HA HA HA
Ivan Charmed fan
Vrati se na vrh
 Odgovori Odgovori

Prečica Dozvole u okviru foruma Otvori meni

Ova strana je generisana za 0.094 sekundi.
Ovaj forum podržava
YouTube Logo
Saznajte više

Ulta Beauty Outlet